Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kapelusz na ślub

Eleganckie ślubne kapelusze i gustowne meloniki

Toczek kapelusz ślubnyCzapki kojarzą się nam przede wszystkim z codziennymi ubraniami. Zimą nosimy je by uchronić się przed chłodem, latem zaś po to by nie narażać się na nadmierne promieniowanie słoneczne. Czapki z daszkiem to idealny sportowy dodatek, klasyczny kaszkiet natomiast świetnie sprawdzi się jesienią. Są jednak okazje, które wymagają szczególnej oprawy, do oprawy tej zaliczyć możemy między innymi nakrycia głowy.

Ślub bez wątpienia jest okolicznością szczególną. Każda pani młoda chce tego dnia wyglądać zjawiskowo. Najczęściej przygotowania jej weselnej garderoby trwają miesiącami. Najważniejsza jest oczywiście kreacja ślubna, a kiedy jest już zakupiona pora na dodatki – począwszy od odpowiednich butów – eleganckich pantofelków, weselnej biżuterii poprzez delikatne rajstopy i bieliznę na bukiecie ślubnym oraz nakryciu głowy skończywszy. Niektóre panie wybierają tradycyjne welony, inne romantyczne wianki, a jeszcze inne decydują się na kapelusze. Kapelusze ślubne są oryginalne, eleganckie i gustowne.

Mimo, że kapelusz weselny to rozwiązanie nietypowe panny młode coraz częściej decydują się na jego wybór. Z łatwością można dopasować go do klasycznego koka oraz włosów rozpuszczonych – loków i prostych kosmyków. Wśród ślubnych kapeluszy spotkać możemy ich najprostsze wersje; duże, owalne modele wyglądem przypominające nakrycia głowy rodem z XVIII i XIX wieku. Kapelusz w takim stylu pasować będzie do prostej długiej sukni, ale także sukienki midi o ołówkowym kroju. Może być świetną alternatywą dla welonu jeśli decydujemy się na przykład tylko na ślub cywilny.

Inny model kapelusza ślubnego to nakrycie głowy z toczkiem. Kapelusik z toczkiem będzie największą ozdobą stroju pani młodej. Jeśli zdecydujesz się na wybór toczka zrezygnuj z nazbyt bogatych ozdób; wybierz raczej skromną, delikatną biżuterię. Suknia powinna mieć bezprotensjonalny, subtelny krój.

Biały albo kremowy melonik to także forma ślubnego nakrycia głowy. Jest skromny, ale zarazem oryginalny. Melonik pasował będzie do prostej fryzurki – gładko zaczesanego koka, albo klasycznego upięcia. Melonik może być także dodatkiem do męskiego stroju ślubnego. Mały kapelusik z łatwością skomponuje się z garniturem ślubnym, ale także eleganckim smokingiem czy wyjątkowym weselnym frakiem. Alternatywą dla męskiego melonika może być wysoki cylinder.