Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Czapki dla pań

Modne czapki damskie

Beżowy kapeluszChoć czapki uchodzą przede wszystkim za typowo zimowy dodatek do stroju, dodatek, który często nosimy tylko z konieczności (ciepłe czapki doskonale chronią uszy i głowę w chłodne zimowe dni) są także elementem, który o ile tylko jest odpowiednio dobrany do naszego stylu oraz kształtu twarzy potrafi efektownie ozdobić nasz strój, sprawić, że wyglądamy elegancko i modnie. Czapka to także sprytny sposób na ukrycie nieładu na naszej głowie – od czasu do czasu zamiast fryzury układanej godzinami możemy pozwolić sobie na szykowne nakrycie głowy, w którym paniom jest szczególnie do twarzy.

Wśród modnych czapek dla pań pierwsze miejsce zajmują oczywiście kapelusze. Nosimy je zarówno latem i wiosną, jak i jesienią oraz zimą. Wakacyjne nakrycia głowy to przede wszystkim klasyczne słomiane kapelusze oraz bawełniane czapeczki. Alternatywę stanowić mogą szerokie chusty oraz apaszki, które z powodzeniem zastąpią czapkę czy też kapelusz. Kapelusze to jednak nie tylko dodatek do stroju na letnią wycieczkę czy też kostiumu plażowego; brak pomysłu na nakrycie głowy na ślub? A może właśnie kapelusz. Gustowny, oryginalny, a przede wszystkim bardzo twarzowy.

Jeśli chodzi o sportowe czapki damskie wiosną i latem warto wybierać proste czapki z daszkiem. Ich podstawową zaletą jest wygoda – doskonale chronią naszą głowę przed ostrym wakacyjnym słońcem, pasują także do sportowych stylizacji.

Jesienią i zimą stawiamy przede wszystkim na ciepłe czapeczki. Wśród modnych deseni przeznaczonych na chłodne dni prym wiodą czapki smerfetki, pilotki, ostatnio na topie są także czapki z futerkiem. Wszystkie te modele łączy jedna zasadnicza cecha; chronią nas przed zimnem i świetnie prezentują się na każdej głowie. Dla kobiet ceniących oryginalność godne polecenia są stylizowane na klimaty lat 20 i 30 XX wieku zawadiackie kapelusiki rodem ze starego filmu wyglądem przypominające meloniki noszone przez eleganckich panów żyjących w tamtych czasach.

Do zimowej czapki warto dobrać rękawiczki i szalik utrzymane w podobnym stylu co nakrycie głowy. Kreatorzy mody stawiają na chusty w stylu boho oraz apaszki nawiązujące do klimatów folk.