Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Markowa czapka z daszkiem

Sportowe i młodzieżowe czapki z daszkiem

Damska czapka z daszkiemNajbardziej młodzieżowa czapka? Oczywiście czapka z daszkiem. Dodaje strojowi dużą dozę luzu, jest symbolem swobody i sportowego szyku. Czapka z daszkiem nazywana czasami także bejsbolówką jest symbolem modowej swobody, której nie da się ograniczyć właściwie żadnymi ramami.

Kojarzy się nam głównie z modą sportową. I słusznie – noszą ją głównie osoby młode uprawiające różnorakie dyscypliny sportowe np. deskorolkarze. Czapka z daszkiem to jeden z podstawowych elementów młodzieżowej garderoby letniej. Upodobała ją sobie przede wszystkim płeć męska. Jednak nie tylko, po uniwersalne czapki z daszkiem sięgają także dziewczyn i to nie tylko nastolatki – każda modna kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, że to proste, ale i jednocześnie oryginalne nakrycie głowy dodaje stylizacji lekkości i nowoczesnego charakteru.

Udając się na wakacje koniecznie spakuj do swojej walizki bejsbolówkę. Przyda się zarówno na rowerowej wycieczce, na spacerze po mieście, wyprawie w góry, jak i na plaży. Nic lepiej nie uchroni nas przed nadmiarem promieni słonecznych jak daszek. Najprostszą wersją letniej czapeczki z daszkiem jest opaska z daszkiem, czapka pozbawiona jest materiału okrywającego samą głowę ale za to doskonale chroni czoło. Jednym z nowszych fasonów wiosennej czapki z daszkiem jest uszatka. Kreatorzy mody proponują nam wzorzyste czapeczki z nakryciami zakrywającymi nasze uszy. Na uszatkę z daszkiem możemy zdecydować się także latem – taka wersja czapki dodatkowojest od środka ocieplana futerkiem bądź kożuszkiem.

Oprócz uszatki jesienią czy zimą możemy nosić także inne czapki z daszkiem. Panom proponujemy przede wszystkim ciepłe patrolówki oraz kaszkiety. Po kaszkiety mogą sięgać oczywiście także i panie. Kaszkiety z daszkiem pasować będą niemal do każdej jesiennej i zimowej stylizacji. Przydatne okazać mogą się także wczesną wiosną, kiedy to pogoda lubi często splatać nam figle i często bardziej przypomina aurę zimową niż ciepłe wiosenne dni.

W daszki często wyposażone są również czapki smerfetki, kominy oraz berety. Modele te są dużo bardziej oryginalne niż ich pierwowzory pozbawione daszka. Polecamy zestawiać je szczególnie ze sportowymi ubraniami.